Çayırlar Köyü

cayirlar2

Çayırlar Köyü

Trabzon – Maçka – Çayırlar Köyü

Sitesine Hoş Geldiniz.

Çayırlar Köyü; Trabzon ilinin Maçka ilçesine bağlı bir köydür.
Çayırlar Köyü sayfamızın içeriği Maçka – Çayırlar Köyü köylülerinin paylaşımları ile oluşturulmaktadır. Köy sayfamız üyelik gerektirmemektedir. Üye olmadan Çayırlar Köyü hakkında resim, video, haber içeriklerini yükleyebilirsiniz.

Çayırlar Köyü inşaat yapabilmek için gerekli olan Çayırlar Köyü imar şartlarını okuyalabilir, inşaat ile ilgili sorularınızı bize sorarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Çayırlar Köyü videolarını yayınlayabilirsiniz. Köy videolarınız Düğün, şenlik, piknik, festival gibi videolar olabilir.

Çayırlar Köyü hakkında Gelenek görenek, Şive, Çayırlar Köyü tarihi, Vefat-Taziye ilanları, yöresel yemekler, yöresel türküler gibi Çayırlar Köyü’nü anlatan yazıları ekleyip yayınlayabilirsiniz.

Çayırlar Köyü iletişimi sağlamak için Çayırlar Köyü Muhtarlık bilgilerini güncelleyebilir, dernek hakkında paylaşımlarda bulunabilirisiniz. Çayırlar Köyü sayfamız sayesinde günlük, haftalık hava durumu bilgilerini görebilirsiniz. Çayırlar Köyü Seri ilanı sayesinde satılık, kiralık arsa, tarla gibi gayrimenkullarini görebilir, kendinizde ilan verebilirsiniz.

Mahallede ilköğretim okulu vardır. Mahallenin içme suyu şebekesi vardır ancak kanalizasyon şebekesi yoktur. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Mahalleye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup mahallede elektrik ve sabit telefon vardır.

Çayırlar Köyü İçin Fotoğraf GönderYayınlayalım
/ Köylerimiz

Yazar hakkında

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Cevap Bırakın